ОНИЩЕНКО ЯНА ГЕННАДІЇВНА

ОНИЩЕНКО ЯНА ГЕННАДІЇВНА – викладач, адміністратор сайту кафедри управління та економіки підприємства, інструктор зовнішнього незалежного оцінювання.

 

Закінчила Харківський хіміко-фармацевтичний технікум (1995) за спеціальністю «Охорона навколишнього середовища»; Харківську національну академію міського господарства (2006) за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища»; Національний фармацевтичний університет (2013) за спеціальністю «Педагогіка вищої школи», в якому працює: лаборант (1995), технік І категорії (1996-2013), викладач кафедри економіки підприємства за сумісництвом (2006); курси інструкторів зовнішнього незалежного оцінювання в Харківському регіональному центрі оцінювання якості освіти (2018).

 

Навчально-методична робота. Виконує навчальне навантаження з дисциплін «Промислова екологія», «Виробнича логістика», «Логістика», «Навчальна практика з економіки підприємства», «Вступ до фаху». Автор і співавтор 1 навчального посібника, 1 робочого зошита, 14 методичних рекомендацій, 20 тез науково-практичних конференцій, 1 наукових методичних рекомендацій; 1 свідоцтва про реєстрацію авторського права на твір, 7 термінів фармацевтичної енциклопедії.

Print Friendly, PDF & Email