Другий етап Відкритого регіонального турніру з фінансової грамотності KharkivFinCup-2019

5 листопада 2019 р. команда здобувачів вищої освіти ОПП “Економіка підприємства” та “Менеджмент” під назвою “Дівчата із НФаУ” прийняли участь у першому етапі ІІІ Регіонального турніру з фінансової грамотності на кубок Голови Харківської обласної державної адміністрації. Для участі в Турнірі зареєструвалося 16 команд із провідних закладів вищої освіти м. Харків. Перший етап проходив у формі тестування в системі LMS Moodle. Метою етапу було визначення загального рівня фінансової грамотності учасників.
Наші студенти достойно виконали всі покладені на них завдання, за отриманими результатами зайняли 9 місце серед провідних закладів вищої освіти Харківщини та вийшли у 2 тур.
Другий етап буде проводитися 10 листопада у вигляді змагання з використанням Соціально-економічного симулятору із управління ресурсами «Життєвий капітал» на базі Харківського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи». Члени команд повинні продемонструвати свої вміння управляти особистими фінансами.
Бажаємо нашим дівчатам високих результатів та заслуженої перемоги!

[uptolike]

Comments are closed.