Аспірантура і докторантура

На даний час на кафедрі управління та економіки підприємства на здобуття ступеня доктора фармацевтичних наук виконують роботи:
1.  Братішко Ю.С.
2. Кайдалова А.В.
3. Деренська Я.М.

На здобуття ступеня кандидата фармацевтичних наук:
1. Кубасова Г.В.

Захищені  докторські дисертації:

1. Литвінова Олена Вячеславна – «Теоретичні та науково-практичні підходи до управління інтелектуальними ресурсами розробників і виробників лікарських засобів в умовах інноваційного розвитку» (2018 р.).

2. Козирєва Олена Вадимівна  – “Теоретичні аспекти диференціації соціально-економічного розвитку регіонів у просторовій економіці України” (2017 р.).

3. Сагайдак Рита Василівна – «Організаційно-економічний механізм управління логістичними процесами в умовах реструктуризації фармацевтичної галузі» (2013 р.).

Захищені кандидатські дисертації:
1. Чечотка О.В. – «Науково-практичні засади формування маркетингової політики просування лікарських косметичних засобів в аптеках» (2019 р.).

2. Мала Ж.В. – “Науково-практичні підходи до управління стратегічною конкурентоспроможністю фармацевтичних компаній” (2019 р.).

3. Гой А.М.  – «Розробка і впровадження універсальної моделі організації виробництва парентеральних лікарських засобів на засадах проектного менеджменту» (2018 р.).

4. Новіцька Ю.Є.  – «Науково-практичні підходи до управління товарними запасами фармацевтичних компаній в умовах менеджменту якості» (2016 р.).

5. Хромих  (Лісна) А.Г.  – «Науково-практичні підходи до побудови й управління інтегрованими логістичними системами у фармації» (2014 р.).

6. Горбунова О.Ю. – «Формування та розвиток логістичного обслуговування клієнтів в системі партнерських відносин промислових фармацевтичних підприємств” (2011 р.).

7. Світлична К.С. – «Науково-практичні підходи до розробки та оцінки інтегрованої системи менеджменту на фармацевтичних підприємствах» (2011 р.).

8. Братішко Ю. С. – «Управління трудовим потенціалом промислових фармацевтичних підприємств в умовах впровадження міжнародних стандартів якості» (2009 р.).
9. Мусієнко Н.М. – «Впровадження системи контролінгу на фармацевтичних підприємствах» (2009 р.).
10. Костюк Г.В. – «Науково-практичні засади розробки і реалізації інноваційних проектів у фармацевтичному виробництві в умовах впровадження інтегрованих систем управління якістю» (2009 р.)
11. Тіманюк В.М. – «Управління процесами комерціалізації інтелектуальної власності у фармації» (2007 р.).

12. Сагайдак Р.В. – “Логістичні підходи до управління матеріальними ресурсами на фармацевтичному підприємстві” (2002 р.)

13. Жуковіна О.В. – “Розробка технології одержання субстанції з комплексною пролонгованою дією на основі синтетичного цеоліту NaA” (2001 р.)

 

Print Friendly, PDF & Email