тезисыСборник тезиcов конференции 2-3 апреля 2015

ПРОГРАММА КОНФЕРЕНЦИИ 2 апреля 2015

Организаторами мероприятия выступили Национальный фармацевтический университет, Украинская логистическая ассоциация, кафедра управления и экономики предприятия; В конференции принимали участие ученые из Польши, Латвии, Беларуси, Украины. На конференции были представлены разработки и исследования специалистов из более 53 вузов. Активными участниками конференции также студенты научного общества кафедры управления и экономики предприятия.

Работа конференции проводилась по следующим секционными направлениям:

– Секция 1 «СОВРЕМЕННЫЕ МЕХАНИЗМЫ АКТИВИЗАЦИИ СОЦИАЛЬНО-ЭКОНОМИЧЕСКОГО РАЗВИТИЯ НА УРОВНЕ ОБЛАСТИ, РЕГИОНА, ПРЕДПРИЯТИЯ»;

– Секция 2 «ПЕРСПЕКТИВЫ ДАЛЬНЕЙШЕЙ ИНТЕГРАЦИИ МЕНЕДЖМЕНТА, МАРКЕТИНГА И ЛОГИСТИКИ»;

– Секция 3 «АКТУАЛЬНЫЕ ПРОБЛЕМЫ ИННОВАЦИОННОЙ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ И УПРАВЛЕНИЕ ИНТЕЛЛЕКТУАЛЬНОЙ СОБСТВЕННОСТЬЮ»;

– Секция 4 «ФОРМИРОВАНИЕ ПРОФЕССИОНАЛЬНОЙ КОМПЕТЕНТНОСТИ БУДУЩЕГО СПЕЦИАЛИСТА»;

– Секция 5 «СТРАТЕГИЧЕСКИЕ НАПРАВЛЕНИЯ ПОВЫШЕНИЯ КОНКУРЕНТОСПОСОБНОСТИ ПРЕДПРИЯТИЙ»;

– Секция 6 «АКТУАЛЬНЫЕ ПРОБЛЕМЫ И ПЕРСПЕКТИВЫ РАЗВИТИЯ ФАРМАКОЭКОНОМИЧЕСКИХ ИССЛЕДОВАНИЙ»;

– Секция 7 «РЕЗУЛЬТАТЫ НАУЧНЫХ ИССЛЕДОВАНИЙ СТУДЕНТОВ»

На конференции было сделано 27 научных докладов. По результатам работы конференции был проведен круглый стол, на котором были обобщены перспективные направления дальнейших научных разработок в сфере отраслевой экономики и логистики. Участниками была обсуждена и принята резолюция конференции, которая будет направлена ​​в уполномоченные органы исполнительной власти.

Презентации научных  докладов

Доклад к.фарм.н., доц. Братишко Ю.С. Социальная ответственность фармацевтического бизнеса

Доклад к.фарм.н. Хромых А.Г. Обоснование и внедрение системы контролинга запасов в фармации

Доклад преподавателя Онищенко Я.Г. Зеленые технологии в логистике

Доклад к.биол. наук, доц. Литвиновой Е.В. Особенности современной модели инновационного развития фармации

Доклад канд. фарм. наук, доц. Кайдаловой А. В. Внедрение международных систем качества в высшее фармацевтическое образование

Фото конференции

тезисыСбірник тез конференції 2-3 квітня 2015

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ

2-3 квітня 2015 р відбулася IV науково-практична конференція (з міжнародною участю) «Актуальні проблеми розвитку галузевої економіки та логістики».

Організаторами заходу виступили Національний фармацевтичний університет, Українська логістична асоціація, кафедра управління та економіки підприємства; В конференції приймали участь науковці з Польщі, Латвії, Білорусі, України. На конференції були презентовані розробки та дослідження фахівців з понад 53 ВНЗ. Активними учасниками конференції також були студенти наукового товариства кафедри управління та економіки підприємства.

Робота конференції проводилася за такими секційними напрямками:

Секція 1 «СУЧАСНІ МЕХАНІЗМИ АКТИВІЗАЦІЇ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ НА РІВНІ ГАЛУЗІ, РЕГІОНУ, ПІДПРИЄМСТВА»;

Секція 2 «ПЕРСПЕКТИВИ ПОДАЛЬШОЇ ІНТЕГРАЦІЇ МЕНЕДЖМЕНТУ, МАРКЕТИНГУ ТА ЛОГІСТИКИ»;

Секція 3 «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА УПРАВЛІННЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЮ ВЛАСНІСТЮ»;

Секція 4 «ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ МАЙБУТНЬОГО ФАХІВЦЯ»;

Секція 5 «СТРАТЕГІЧНІ НАПРЯМИ ПІДВИЩЕННЯ КОНКУРЕНТО-СПРОМОЖНОСТІ ФАРМАЦЕВТИЧНИХ ПІДПРИЄМСТВ (ОРГАНІЗАЦІЙ)»;

Секція 6 «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ФАРМАКОЕКОНОМІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ»;

Секція 7 «РЕЗУЛЬТАТИ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ СТУДЕНТІВ»

На конференції було зроблено 27 наукових доповідей. По результатах роботи конференції був проведений круглий стіл, на якому були узагальнені перспективні напрямки подальших наукових розробок в сфері галузевої економіки та логістики. Учасниками була обговорена та прийнята резолюція конференції, яка буде направлена в уповноважені органи виконавчої влади.

Презентації наукових  докладів

Доклад к.ф.н., доц. Братішко Ю.С. Соціальна відповідальність фармацевтичного бізнеса

Доклад к.ф.н. Хромих А.Г. Обгрунтування та впровадження системи контролінга запасів в оптовій ланці фармації

Доклад викладача Оніщенко Я.Г. Зелені технології в логістиці

Доклад к.біол. наук, доц. Літвинової О.В. Особливості сучасної моделі інноваційного розвикуя фармації

Доклад канд. фарм. наук, доц. Кайдалової А. В. Впровадження міжнародних систем якості у вищу фармацевтичну освіту

Фото конференції

тезисыCollected Reports 2-3  of April  2015

The event was organized by the National University of Pharmacy, Ukrainian Logistics Association, Department of Management and Economics of the enterprise; The conference was attended by scientists from Poland, Latvia, Belarus and Ukraine. The conference presented the research and development experts from more than 53 universities. Active participants of the conference are also students of the scientific society of the department of management and business economics.

Share to Google Buzz
Share to Google Plus