IV міжнародна науково-практична конференція

IV міжнародна науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ ГАЛУЗЕВИЙ ЕКОНОМІКИ ТА ЛОГІСТИКИ»
тезисыСбірник тез конференції 2-3 квітня 2015

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ

2-3 квітня 2015 р відбулася IV науково-практична конференція (з міжнародною участю) «Актуальні проблеми розвитку галузевої економіки та логістики».

Організаторами заходу виступили Національний фармацевтичний університет, Українська логістична асоціація, кафедра управління та економіки підприємства; В конференції приймали участь науковці з Польщі, Латвії, Білорусі, України. На конференції були презентовані розробки та дослідження фахівців з понад 53 ВНЗ. Активними учасниками конференції також були студенти наукового товариства кафедри управління та економіки підприємства.

Робота конференції проводилася за такими секційними напрямками:

Секція 1 «СУЧАСНІ МЕХАНІЗМИ АКТИВІЗАЦІЇ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ НА РІВНІ ГАЛУЗІ, РЕГІОНУ, ПІДПРИЄМСТВА»;

Секція 2 «ПЕРСПЕКТИВИ ПОДАЛЬШОЇ ІНТЕГРАЦІЇ МЕНЕДЖМЕНТУ, МАРКЕТИНГУ ТА ЛОГІСТИКИ»;

Секція 3 «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА УПРАВЛІННЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЮ ВЛАСНІСТЮ»;

Секція 4 «ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ МАЙБУТНЬОГО ФАХІВЦЯ»;

Секція 5 «СТРАТЕГІЧНІ НАПРЯМИ ПІДВИЩЕННЯ КОНКУРЕНТО-СПРОМОЖНОСТІ ФАРМАЦЕВТИЧНИХ ПІДПРИЄМСТВ (ОРГАНІЗАЦІЙ)»;

Секція 6 «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ФАРМАКОЕКОНОМІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ»;

Секція 7 «РЕЗУЛЬТАТИ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ СТУДЕНТІВ»

На конференції було зроблено 27 наукових доповідей. По результатах роботи конференції був проведений круглий стіл, на якому були узагальнені перспективні напрямки подальших наукових розробок в сфері галузевої економіки та логістики. Учасниками була обговорена та прийнята резолюція конференції, яка буде направлена в уповноважені органи виконавчої влади.

Презентації наукових  докладів

Доклад к.ф.н., доц. Братішко Ю.С. Соціальна відповідальність фармацевтичного бізнеса

Доклад к.ф.н. Хромих А.Г. Обгрунтування та впровадження системи контролінга запасів в оптовій ланці фармації

Доклад викладача Оніщенко Я.Г. Зелені технології в логістиці

Доклад к.біол. наук, доц. Літвинової О.В. Особливості сучасної моделі інноваційного розвикуя фармації

Доклад канд. фарм. наук, доц. Кайдалової А. В. Впровадження міжнародних систем якості у вищу фармацевтичну освіту

Фото конференції

Комментирование записей временно отключено.

Сподобалася стаття? - Розкажіть про неї друзям в соц мережах!
Share on Facebook Share on Google+ Share on Twitter Share on Pinterest