Поздравляем с Новым годом! ???Этот праздник у нас всегда ассоциируется с запахом ели, вкусом мандаринов, взрывом хлопушек и отличным настроением! ???Но главное, что он ассоциируется с новыми планами, идеями и начинаниями. Желаем, чтобы эти волшебные ощущения не покидали Вас весь грядущий год! Пусть вместе с Огненным Петухом, под бой курантов, в Ваш дом постучатся радость, уют и сказочная любовь! ???Желаем, что бы все, что Вы загадаете, обязательно в Новом году было воплощено в реальность. С праздником Вас!???
________________________________________________________________________________

20.12.16 ? Відбувся захист магістерських дипломних робіт студентів заочної форми навчання спеціальності “Економіка підприємства”. ВІТАЄМО ВИПУСКНИКІВ З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ ? і сподіваємося, що диплом такого елітного ВНЗ, як НФаУ, за спеціальністю “Економіка підприємства” сприятиме вашому успішному працевлаштуванню.
???
ТАК ТРИМАТИ, НАШІ ДОРОГІ ВИПУСКНИКИ ???!!!
____________________________________________________________________________________

14 грудня 2016 р. на базі ПФ «Гамма-55» відбулися практичні заняття для студентів 4 курсу НФаУ спеціальності «Економіка підприємства» за дисципліною «Планування та контроль на підприємстві».
Разом зі студентами на практичному занятті були присутні: завідувач кафедри управління та економіки підприємства – проф. О.В. Посилкіна, доц. Котлярова В.Г., викл. Кубасова Г.В., декан факультету промислової фармації, управління та адміністрування – доц. О.А. Здорик.
Практичне заняття провів О.В. Севрюков – керівник навчального центру ПФ «Гамма-55».??
______________________________________________________________________________________

google5e167e631c0429f4

22.05. 16 студенти спеціальності «Економіка підприємства»  приймали участь у презентації Вузів Харкова до дня Европи, м. Харків, парк  Горького 

Вітаємо студентів  спеціальності “Економіка підприємства” з отриманням сертифікатів про закінчення компютерних курсів з вивчення інформаційних технологій понад обсяги, встановлені навчальним планом з модулів “Автоматизоване робоче місце економіста, фінансиста, маркетолога (програма 1-С Підприємство)”, “Економіко-математичне моделювання”.

Вітаємо з днем народження завідуючу кафедрою управління та економіки підприємства 

Посилкіну Ольгу Вікторівну!

s-dnem-rozhdeniya-9004

25.04.2016 о 14.30  відбудеться засідання кафедри “Управління та економіки підприємства”

Вітаємо зі святом Пасхи!

15Вітаємо студентів 4 курсу з успішною участю у студентській конференції Нфау

20.04.16 відбулась зустріч студентів спеціальності «Економіка підприємства»

з представниками Асоціації роботодавців. Тема практичного семінару  “Організація власної справи”

16 квітня викладчі і студенти кафедри прийняли участь у ярмарці вакансій НФаУ

15.04.15 Участь студентів 2 курсу, спеціальності «Економіка підприємства»  у заході  «Кіно п’ятниця для студентів НФаУ»

11 квітня 2016 року  викладачем кафедри “Управління та економіки підприємства”  доц. Літвіновою О.В.  було прочитано  лекцію на тему “Екологія – наука чи спосіб життя?” в школі № 49  м. Харкова для учнів 11 класів. Учням роздані рекламні матеріали НФаУ. Замовником лекції виступила кафедра ПАХФТ

Безымянный5

07 квітня 2016 року кафедрою «Управління та економіки підприємства» організовано та проведено виїзд студентів спеціальності «Економіка підприємства» до парку «Feldman Ecopark»

6 квітня 2016 року доцентом  кафедри “Управління та економіки підриємства” Баєвою О.І.  проведено зустріч з учнями Валківського ліцею 

імені Олександра Масельського Валківської районо ради  Золочів, Харківської області

0045235

02.04.16 Участь студентів спеціальності «Економіка підприємства» у концерті “Лекарство от хандры”, НФаУ

5768

97644

Безымянный343

24 березня 2016 року  викладачем кафедри “Управління та економіки підприємства” Кубасовою Г.В. прочитана  лекція на тему “Екологія – наука чи спосіб життя?” в школі № 48 м. Харків для учнів 10-11 класів. Серед учнів школи розповсюджені рекламні матеріали НФаУ.

55555322544

24 березня 2016 року кафедрою «Управління та економіки підприємства» організовані та проведені екскурсії до Історичного музею  м. Харків за темами:  «Наш край у IX-XVIII ст.»;  «Велич подвигу народного»; «Історичні етюди» для студентів спеціальності «Економіка підприємства»

23 березня 2016 року  викладачем кафедри “Управління та економіки підприємства”  доц. Літвіновою О.В.  було прочитано  лекцію на тему “Екологія – наука чи спосіб життя?” в школі № 37  м. Харкова для учнів 11 класів. Учням роздані рекламні матеріали НФаУ. Замовником лекції виступила кафедра “Організації та економіки фармації”.

42

аолпрд

28 березня 2016 р. практичне заняття з дисципліни «Управління витратами» 4 курсу спеціальності «Економіка підприємства» денної форми навчання буде проведене на базі Пивзаводу “Рогань”, філіал ПАТ “Сан Інтербрю Україна”. Мета заняття – ознайомлення з технологічним процесом виготовлення пива та збору інформації для участі у тренінгу «Побудова системи управління витратами на підприємстві». Збір студентів 28 березня о 9.30 у вестибулі станції метро «Пролетарська». 

______________________________________________________________________

17 березня 2016 року  викладачем кафедри “Управління та економіки підприємства”  доц. Літвіновою О.В.  було прочитано  лекцію на тему “Екологія – наука чи спосіб життя?” в школі № 16 м. Харкова для учнів 11 класів. Учням роздані рекламні матеріали НФаУ. Замовником лекції виступила кафедра “Організації та економіки фармації”.

2

11699

Безымянный

Студенти спеціальності “Економіка підприємства” прийняли участь у концерті, який присвячено 8 березню  в НФаУ

березень 2016________________________________________________

 22 лютого викладачами кафедри проведено лекцію на тему “Екологія – наука або стан життя” для студентів 4 курсу спеціальності “Економіка підприємства”
10 лютого на  кафедрі студенти 6 курсу денної форми навчання спеціальності”Логістика” успішно захистили дипломні роботи на рівень магістра
лог_сайт
05 лютого доц. Баєвою О.І. організовано екскурсію студентів спеціальності “Економіка підприємства” до галереї АВЕК на виставку картин
3 лютого доц. Баєвою О.І. було організовано екскурсію студентів спеціальності “Економіка підприємства” до галереї  “Бузок” , де проходила виставка картин
На виставці представлені вишивки, прикрашені еко-фурнітурою і декоративними елементами;  картини, вишиті нитками.

2-3 лютого пройшов захист магістерських дипломних робіт студентів 6 курсу денної форми навчання спеціальності “Економіка підприємства”

студенті

З днем народження, кафедра УЕП

image001

лютий 2016____________________________

Безымянный

15 січня студенти 2 курсу спеціальності “Економіка підприємства” прийняли участь в олімпіаді з економічної теорії

14 січня засідання СНТ з питань затвердження наукових робіт до участі в 2 турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук” за напрямом “Економіка підприємства”

січень 2016___________________

25.12.2015  Участь студентки 2 курсу ЕП    Мукалової Марини у конкурсі “Мисс  НФаУ  2015”

25.12.2015  студенти  1 та 2 курсу спеціальності  “Економіка підприємства” прослухали лекцію за темою “Слобожанський амур” в Літературному музеї

24.12.2015  доц. Баєва О.І. організовала відвідання студентами 1 та 2 курсів  Музею Релігій м. Харкова

 23.12.2015  проведена лекція за темою “Харчування і здоров’я”

10.12.15, 14.12.15 Студенти спеціальності “Економіка підприємства” 5 курсу заочної форми навчання успішно сдали комплексний державний іспит з економічної теорії та фаху

 

 

IMG_20151214_144808

 Співробітниками кафедри “Управління та економіки підприємства”  Кубасовою Г.В. та Онищенко Я.Г. проведено зустріч з  учнями Харківської  спеціалізованої школи № 85

11.12.2015 Участь студентів 2 курсу ЕП у тренінгу “Розробка презентації спеціальності “Економіка підприємства”

09.12.15 Підведення підсумків конкурсу “Найкращий староста” серед студентів 1-4 курсів спеціальності “Економіка підприємства”

01.12.2015 завідувач кафедри управління та економіки підприємства д.ф.н., проф. Посилкіна О.В. прийняла участь у нараді директорів Богодухівського району з метою популяризації спеціальності “Економіка підприємства” НФаУ

грудень 2015______________________________

27 листопада викладачем кафедри “Управління та економіки підприємства”  доц. Літвіновою О.В. було прочитано  лекцію на тему: “Екологія – наука чи спосіб життя?” в гімназії № 152 для учнів 10-11 класів

                              26.11.15 викладачем кафедри Котляровою В.Г. проведена лекція для студентів 4 курсу спеціальності “Економіка підприємства” за темою “Здоров’я та пропаганда здорового способу життя”

Студенти 3 курсу ЕП   на заняттях зі спортивного туризму

Студенти другого курса ЕП, Лисенко Валентина ii Мукалова Марина приймають участь у святкуваннi Дня студента

Мукалова Марина и Andrianantara Aina The Rock n Roll Queen

Команда КВН Отпечатки

24.11.15  викладачем кафедри Братішко Ю.С. “Управління та економіки підприємства” проведено зустріч з  учнями приватного закладу “Харківський навчально-виховний комплекс “МИР”

     20 листопада  доц. Літвіновою О.В. було прочитано  лекцію на тему: “Екологія – наука чи спосіб життя?” в ЗОШ № 22 для учнів 10-11 класів. Організатором лекції була кафедра “Фармакотерапії”

24_11

18_11

   18.11.2015 кафедра «Управління та економіки підприємства» Взяла участь у вебінарі «Діалог-Клуб» на тему: «Потреба в Україні професійної та академічної кваліфікації фахівців з логістики»

Модераторатором вебінару виступила: Григорак Марія Юріївна – президент «Української логістичної асоціації», завідуюча кафедри логістики Інституту економіки та менеджменту Національного авіаційного університету, кандидат економічних наук, доцент

Спікерами вебінару виступили:

Гатаулин Андрій Рафісовіч – генеральний директор асоціації «Укрзовніштранс»

Голімбовскій Андрій Віталійович – генеральний директор ТОВ «Еколого ЛОГІСТІКС»

Савченко Костянтин Анатолійович – радник президента АсМАП України

Хвостенко Леонід Іванович – директор ТОВ «ВІЛТРАНС»

Яценко Віктор Антонович – керуючий ТОВ «Консалтингова компанія« АЛЛЕГО »

Крикунов Михайло Вікторович – директор «Київської бізнес-школи»

Косухіна Тетяна Вікторівна – головний спеціаліст Департаменту заробітної плати та умов праці Міністерства соціальної політики України

Активну участь прийняли вузи, що здійснюють підготовку магістрів за спеціальністю «логістика»:

Національний університет «Львівська політехніка»;

Київський національний торговельно-економічний університет;

Національний авіаційний університет;

Київський політехнічний інститут;

Харківський національний економічний університет ім. С. Кузнеця;

Національний фармацевтичний університет;

Одеський національний морський університет;

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля;

Міжнародний технологічний університет «Миколаївська політехніка».

Також активну участь у роботі вебінару взяли суб’єкти господарської діяльності різних галузей в тому числі фармацевтичній.

7ян

12 листопада 2015 р. кафедрою “Управління та економіки підприємства” організовано та проведено екскурсію до музею природи для студентів 1 та 2 курсів спеціальностей “Економіка підприємства” та “Маркетинг”

изюмольга ивановна10 листопада 2015 р.  студенти 1 та 2 курсів спеціальності «Економіка підприємства» приймали участь у 16 Міжнародному конкурсі знавців української мови ім. Петра Яцика:

1.  Жарикова Наталія

2.  Канибекова Діана

3.  Серова Аліна

4.  Лисенко Валентина

5.  Верещак Віта

6.  Шкарупа Євгенія

7.  Зимудра Юлія

 14

9

2 листопада 2015 на кафедрі  “Управління та економіки підприємства” розпочали роботу професійні комп’ютерні курси для студентів економічних спеціальностей

листопад 2015_______________________________

4 20 жовтня викладачем кафедри “Управління та економіки підприємства”  доц. Літвіновою О.В. було прочитано  лекцію на тему “Екологія – наука або спосіб життя” в 18 школі за адресою м. Харків, вул. Іллінська, 40 для учнів 10-11 класів. Організатором лекції була кафедра “Фармакотерапії”

литвинов

19.10. 2015 викладачем кафедри “Управління та економіки підприємства” Кубасовою А. організована зустріч з учнями ДВНЗ “Харківський коледж текстилю та дизайну”

аня

55555555555555

00000000000000

Участь у 1 турі шостого Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка
Студенти 1 курсу ЕП:

1. Жарикова Наталія

2. Канібекова Діана

3. Сєрова Аліна

15 жовтня 2015 завідуючою кафедри “Управління та економіки підприємства” Посилкіной О.В. організована зустріч з учнями Харківського атомобільную-дорожнього технікуму спеціальностей економіка підприємства та бухгалтерський облік

Викладачем кафедри “Управління та економіки підприємства” Літвіновою О.В. організована зустріч з учнями ДПТНЗ “Харківське вище професійне училище послуг” в м. Харків

9083

13

Викладачі кафедри відвідали студентів у гуртожитку

Безымянный

7.10.2015 викладачем кафедри “Управління та економіки підприємства” Демченко Н.В. організована зустріч з учнями Професійного ліцею швейного і хутрового виробництва в м Харків

2452

жовтень 2015__________________________________

Безымянный555

Безымянный333

16 ВЕРЕСНЯ 2015 Викладачами кафедри “Управління та економіки підприємства” здійснено виїзд до місто Зміїв Харківської обл.
Проведено бесіди з учнями 10-11 класів наступних навчальних закладів:
Зміївському ліцей № 1 ім. З.К. Слюсаренко
Зміївська ЗОШ I-III ст. №2.

Безымянный3

15 ВЕРЕСНЯ 2015 викладачем кафедри “Управління та економіки підприємства” Братишко Ю.С. здійснено виїзд до міста Люботин Харківської обл.
Проведено бесіди з учнями 10-11 класів наступних навчальних закладів:
Люботинська гімназія № 1,
Люботинська ЗОШ I-III ст. №3.

33333333

Викладачем кафедри “Управління та економіки підприємства” Демченко Н.В.
організована зустріч з учнями ЗОШ I-III ст. №111 г. Харків

8912

14 ВЕРЕСНЯ викладачем кафедри Літвіновою О.В.
організована зустріч з учнями ЗОШ I-III ст. №106 г. Харків

  

НфаУ відзначив день фармацевтичного працвника

447З року в рік, у третю суботу вересня, в Україні прийнято відзначати День фармацевта. Це професійне свято встановив і дав йому статус державної й офіційної свята Президент України Леонід Кучма, Указом N 1128/99 від 7.09.1999 р у Києві. День фармацевта був заснований для підтримки ініціативи нашого державного Міністерства охорони здоров’я і ще для того, щоб відзначити величезний внесок людей, які присвятили своє життя фармацевтичному поприщу, а значить, і охороні здоров’я нашого українського народу.

IMG_20150918_153922

На сьогоднішній день для виробництва різноманітних ліків самих різних спрямованостей виділено велику галузь української хімічної промисловості. Безперестанку йде виробництво і препаратів для серця, і ліків для полегшення роботи шлунково-кишкового тракту, і вітамінів, і антибіотиків, і багатьох-багатьох інших препаратів.

6 вересня 2015 студенти та викладачі спеціальності “Економіка підприємства” Національного фармацевтичного університету взяли участь у «Науковому пікніку», який відбувся в саду ім. Т.Г.Шевченка.

Традиційно для харків’ян і гостей міста показали наочні та інтерактивні програми, які простими словами пояснюють складні речі (експерименти, макети і зразки, головоломки, роботи, дрони, діючі моделі). Також гості пікніків змогли взяти участь в дослідах, в майстер-класах, іграх і конкурсах.
Цього року для участі в пікніках запрошені, як і колись, провідні вузи і науково-дослідні установи Харкова, а також організації по роботі з дітьми та молоддю, громадські та культурні ініціативи. На пікніках представлені такі галузі знань, як хімія, фізика, криміналістика, історія, робототехніка, астрономія, інформатика, медицина, математика, фармація, логіка, військова справа та ін.
Організатори «наукових пікніків» – Департамент у справах сім’ї, молоді та спорту та Харківський міський центр дозвілля молоді, українсько-польський проект «Наукові пікніки в Україні» за участю Північно-Східного наукового центру Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України.

Кафедра Українознавства та від усієї душі вітає викладачів, студентів, бакалаврів, магістрів та аспірантів з початком нового навчального року

Поздравляем всех с днем знаний!

Всех, кто любит познавать!
Среди прочих пожеланий —
Впереди других шагать!

Мы желаем книг чудесных,
Мудрых вам учителей,
Всегда новых, интересных
Креативных вам идей!

…..

****:

?????

вересень 2015__________________________

26-31 серпня відбувся візит зав. каф. управління та економіки підприємства проф. Посилкіної О.В. в Казахський національний медичний університет імені С. Д. Асфендіярова (м. Алма – Ата, Казахстан) як перший опонента для захисту дисертації по PhD за спеціальністю 15.00.01 «Технологія ліків та організація лікарської справи», зарубіжний науковий керівник по дисертації – зав. каф. Організації та економіки фармації НФаУ проф. Немченко А.С.

У рамках візиту до університету також біла проведена профорієнтаційна робота серед студентів з питань отримання другої вищої економічної освіти в НФаУ.

серпень 2015_______________________________

Студенты специальностей “Экономика предприятия”, “Маркетинг”, “Менеджмент организаций” посетили музей ЮЖД с куратором доц. кафедры Баевой О.И.

червень 2015_________________________________________

ПОЗДРАВЛЯЕМ НАШУ ЛЮБИМУЮ ЗАВЕДУЮЩУЮ КАФЕДРОЙ

ПОСЫЛКИНУ ОЛЬГУ ВИКТОРОВНУ

май 2015____________________________________

Поздравляем магистров специальности “Экономика предприятия”

Дуюн Дарью, Рябову Ольгу, Могилко Ольгу

за победу во Всеукраинском конкурсе дипломных работ студентов высших учебных заведений по специальности “Экономика предприятия”

(7-8 апреля 2015 г.)

грамота

2-3 апреля на кафедре была проведена IV международная научно-практическая конференция

«АКТУАЛЬНЫЕ ПРОБЛЕМЫ РАЗВИТИЯ ОТРАСЛЕВОЙ ЭКОНОМИКИ И ЛОГИСТИКИ»

В конференции принимали участие ученые из Польши, Латвии, Беларуси, Украины. На конференции были представлены разработки и исследования специалистов из более 53 вузов. Активными участниками конференции также студенты научного общества кафедры управления и экономики предприятия. На конференции было сделано 27 научных докладов.

апрель 2015______________________________________

3

Безымянный

Проведена зустріч з учнями школи №69 м. Харкова

ВІТАЄМО СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ “ЛОГІСТИКА”

ІЗ ЗАХИСТОМ МАГІСТЕРСЬКИХ ДИПЛОМІВ

Проведена встреча с учениками Харьковского профессионального лицея

строительства и коммунального хозяйства

ВІТАЄМО МАГІСТРІВ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ “ЕКОНОМІКА ПІДПРИЄМСТВА”

З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ ДИПЛОМІВ

березень 2015______________________________________

Видання присвячено 20-річчю з дня заснування кафедри управління та економіки підприємства Національного фармацевтичного університету. В монографії представлена історія становлення кафедри та її сьогодення, багатогранна діяльність колективу кафедри, біографічні відомості професорсько-викладацького складу. Наведені дані про наукову діяльність та навчально-методичну роботу кафедри. Узагальнені досягнення колективу кафедри в освітньому, професійному та науковому напрямках. Представлені публікації співробітників кафедри

монография_20_лет

КАФЕДРІ УПРАВЛІННЯ ТА ЕКОНОМІКИ ПІДПРИЄМСТВА 20 РОКІВ!

Безымянный

лютий 2015______________________________________________________________

Поздравляем победителей научно-практической конференции  

“Инновации в медицине и фармации – 2014”

Сагайдак-Никитюк Р.В., Козыреву Е.В.

Безымянный4

17 ноября 2014 г. на кафедре управления и экономики предприятия состоялся тренинг

«АДАПТАЦИЯ ПЕРВОКУРСНИКОВ К ОБУЧЕНИЮ».

Цель тренинга: содействие психологической адаптации первокурсников к условиям обучения в Национальном фармацевтическом университете, повышение мотивации обучения, формирование навыков эффективного общения в студенческой среде. Организаторы мероприятия: кафедра управления и экономики предприятия, психологическая служба НФаУ. Ведущая тренига: канд. психологических наук, доцент, практический психолог Л.В. Пляка

Поздравляем  студентов всех курсов

день_студентов

Празднование дня экономиста и логиста

Экскурсия студентов в экопарк

жовтень, 2014________________________________________

позд

1_н

3_н

вересень, 2014____________________________________________ 

2_н

25464

3689

Вперше апробована нова форма практичної підготовки – тренінг, для студентів 3 курсу спеціальності “Економіка підприємства”, “Удосконалення організаційної структури управління підприємством (компанією)”

Безымянный2

12-13 червня

Студентами було захищено 16 магістерських робіт, які показали високий рівень теоретичних знань і практичних навичок 9 магістрів захистили дипломні роботи на відмінно!

магистрі_2014

10 июня

сертификаті_вручили_4

_____________________________________________________________________

квітень, 2014

Безымянный24

Безымянный[metaslider id=877]

_____________________________________________________________________

березень, 2014

Преподаватели кафедры управления и экономики предприятия встретились с учениками 10-11 классов 9 школ г. Изюм (гимназии №1, №3, общеобразовательные школы №2,4,5,6,10,11,12) с целью профориентации

профориентация_44

отчет3

Кафедрою издано 3 пособия

77

 ______________________________________________________________________

лютий, 2014

101710-11 лютого 2014 на кафедрі УЕП пройшли захисту дипломних робіт студентів заочної форми навчання

рис77

новости00

Print Friendly, PDF & Email